Lühikirjeldus

Alates 30. jaanuarist 2024 hakkab üle nädala toimuma vestlusring, mille eesmärk on pakkuda meestele võimalust turvalises keskkonnas enda mõtteid väljendada ning arutada. Kohtumised toimuvad üle nädala teisipäeviti, kell 17:00-19:00 AJK Kliinikus Teguri 37B, 3. korrus ning kokku kaheksal korral. Vestlusringi teemad puudutavad näiteks vaimset tervist, sotsialiseerumist, enesehinnangut ja muud, kuid iga kohtumise täpsem sisu selgub osalejate tagasisidest tulenevalt.

Vestlusringi juhib AJK Kliiniku psühholoog Jaak Maasalu.

Eeldused osalejale

Vestlusringis osalemise eelduseks on regulaarne kohalkäimine. Erandkorras mitteosalemine on mõistetav, kuid eelnevalt peaks selgitama, kas on võimalik kõigil kuupäevadel (30.01, 13.02, 27.02, 12.03, 26.03, 09.04, 23.04 ja 07.05) osa võtta.

Ringi eesmärk on pakkuda turvalist ja meeldivat keskkonda, kus enda mõtteid väljendada, kuid pidev aktiivne rääkimine ei ole eeldus. Siiski on oluline osaleja enda soov mõtete väljendamist harjutada ning olla valmis mõne sõnaga osa võtma kohtumise alustamisest ja lõpetamisest. 

Tasumine

AJK Kliinikus rehabilitatsiooniprogrammi või Tervisekassa poolt rahastataval Alkoholitarvitamise häire ennetuse ja ravi programmi raames teenuseid saavate inimeste jaoks on vestlusringis osalemine tasuta! Eraklientidele on ühe korra maksumuseks 25 eurot.

Osalemisest teadaandmine

Palume enda soovist vestlusringis osaleda või mitte-osaleda teada anda hiljemalt 26. jaanuariks, kas vastusena sellele kirjale või võttes ühendust AJK Kliiniku administraatoriga üldnumbril +372 57493960 või e-posti teel info@ajk-kliinik.ee.

 

Oled väga oodatud! 😊